Repertuar kin Nowość Program TV

W Fallout 76 nie zagramy na Steamie. Bethesda stawia na własną platformę

Osoby zainteresowane pecetową wersją gry Fallout 76 będą zmuszone skorzystać z platformy dystrybucji firmy Bethesda. Póki co nie ma planów, by produkcja ta trafiła także na Steam.

Steam to najpopularniejsza platforma cyfrowej dystrybucji gier. Mimo tego, wielu twórców decyduje się na korzystanie ze swoich rozwiązań. Do tego grona dołącza firma Bethesda, której najnowsza produkcja – Fallout 76 – nie pojawi się w sklepie Valve.

Zamiast tego grę oraz jej wcześniejszą wersję beta pobierzemy za pośrednictwem Bethesda.net. Nie jest jednak wykluczone, że z czasem Fallout 76 na Steamie się pojawi. Podobnie rozwiązano to z darmowym Fallout Shelter, które po około roku od premiery pojawiło się również na platformie Gabe’a Newella i spółki.

-
-

Zdradzono również, że przedpremierowa beta Fallout 76 zaoferuje dostęp do całej zawartości gry, a poczynione przez nas postępy będziemy mogli przenieść do pełnej wersji. Jej debiut zaplanowano na 14 listopada i trafi ona na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gra będzie różniła się od poprzednich części serii i będzie sieciowym survivalem.

Źródło: ign.com / fot. Bethesda

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Anton Volkov z popularnego portalu Trailer Track odnalazł nowe informacje na temat Avengers: Koniec gry.…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Producenci Sin City 2 pozywają The…

W Hollywood kroi się kolejna sprawa sądowa. Producenci filmu Sin City: Damulka warta grzechu pozywają…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.