Przeczytaj w weekend

Taboo – data premiery i nowe promo serialu z Tomem Hardym

Za pośrednictwem oficjalnego konta serialu na Twitterze, stacja FX ogłosiła datę premiery oczekiwanego serialu z hollywoodzkim aktorem.

Za pośrednictwem oficjalnego konta serialu na Twitterze, stacja FX ogłosiła datę premiery oczekiwanego serialu z hollywoodzkim aktorem.

Katarzyna Koczułap

Katarzyna Koczułap

James Keziah Delaney to awanturnik i łowca przygód, który po kilkunastu latach powraca do domu z Afryki z nielegalnie zdobytymi diamentami. Postanawia pomścić śmierć ojca i uratować jego spuściznę. W efekcie tworzy wielkie imperium handlowo-transportowe. Akcja rozgrywa się w 1814 roku w Anglii.

Czytaj także: Ekranizacja komiksu Bone ma już reżysera

Tom Hardy wciela się w główną rolę, a w obsadzie znajdują się także: Jonathan Pryce, Michael Kelly i Oona Chaplin. Scenariusz na podstawie pomysłu Hardy'ego i jego ojca napisał Steven Knight. Reżyserował Kristoffer Nyholm.

FX ustaliła datę premiery miniserialu Taboo na 10 stycznia 2017 roku.

Źródło: spoilertv.com / fot. FX

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV