Repertuar kin Nowość Program TV

Tacy jesteśmy – szczegóły 2. sezonu. Pojawi się Sylvester Stallone

Tacy jesteśmy (This is Us) to jeden z największych serialowych hitów ostatnich lat. Twórcy mają ambitne plany na 2. sezon.

Dan Fogelman, prowadzący producent wykonawczy serialu Tacy jesteśmy spotkał się z dziennikarzami podczas TCA. Tam też opowiadał o 2. sezonie i zdradził, że gościnnie zagra w nim sam Sylvester Stallone.

Legendarny aktor wcieli się w samego siebie w historii Kevina (Justin Hartley). Razem mają zagrać w wojennej superprodukcji, do której Ron Howard zatrudnił Kevina w poprzednim sezonie. Fogelman wyjaśnia, że Stallone w jednej ze scen ma mieć emocjonalny monolog o życiu, starzeniu się, aktorstwie i utraconych ojcach. Dlatego też wątek ten bardziej skupia się na tym, że Stallone słyszy o problemach Kevina i decyduje się z nim porozmawiać. Producent nie zdziwi się, jeśli Stallone dostanie nominacje do nagrody Emmy za tę kreację.

Do zatrudnienia Stallone’a doprowadził Milo Ventimiglia, który grał z nim w filmie Rocky Balboa. Panowie nie będą mieć jednak wspólnych scen. Aktor podpisał kontrakt na jeden odcinek.

Czytaj także: Będzie 10. sezon Will i Grace

Fogelman obiecuje, że w 2. sezonie fani poznają odpowiedź na pytanie dotyczące śmierci Jacka. Jednak nie udzielą jej od razu. Zaznacza, że w premierze 2. sezonu widzowie dostaną duży kawałek tej układanki, który jego zdaniem doprowadzi do burzliwych dyskusji w sieci. Nie chce zdradzać więcej, by nie spoilerować.

Producent jest świadomy, że historia śmierci Jacka to obecnie temat na topie wśród fanów serialu, ale obiecuje, że wielkie wydarzenia 2. sezonu sprawią, że to się zmieni.

W 2. sezonie w teraźniejszości Randall i Beth nadal starają się adoptować dziecko, Kate skupia się na karierze piosenkarki, a Kevin gra w swoim filmie i stara się kontynuować romantyczną relację z byłą żoną. Natomiast w przeszłości fabuła rozpocznie się następnego poranka po wielkiej kłótni Jacka i Rebeki.

Przypomnijmy, że serial Tacy jesteśmy nie tylko bił rekordy oglądalności i popularności, ale jeszcze zgarnął 11 nominacji do nagród Emmy. Premiera 2. sezonu odbędzie się 26 września.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.