Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement

 

Tamte dni, tamte noce – aktor uważa, że sequel jest bardzo prawdopodobny

Michael Stuhlbarg, jeden z aktorów z filmu Tamte dni, tamte noce, zdradził, że plany na sequel produkcji są jak najbardziej poważne. Poznajcie szczegóły.

Tamte dni, tamte noce to wysoko ceniony film z 2017 roku, który otrzymał 3 nominacje do Oscara, a także statuetkę za Najlepszy scenariusz adaptowany. Fabuła skupia się na miłości, jaka rodzi się między dwoma mężczyznami pewnego gorącego lata – nastoletni Elio Perlman zakochuje się w tajemniczym Oliverze, który spędza wakacje w posiadłości jego rodziców. Reżyserem produkcji jest Luca Guadagnino.

Swego czasu słychać było nieoficjalne pogłoski o tym, że produkcja może doczekać się sequela. Jak się okazuje, plany nadal są aktualne – w jednym z nowych wywiadów potwierdza je także Michael Stuhlbarg, który w filmie wciela się w pana Perlmana. Jak mówi, zarówno reżyser jak i scenarzyści są gotowi na tę możliwość.

On [Guadagnino – przyp. red.] planuje, by podjąć akcję sequela na kilka lat później. Tak, żeby zobaczyć co stało się z tymi bohaterami, do czego doprowadziły decyzje, jakie podjęli i jak wygląda ich życie po tym pamiętnym lecie. To wszystko brzmi tak, jakby on podchodził do tego z pełną powagą i myślę, że André Aciman [autor książkowego pierwowzoru – przy. red.] również jest zachwycony tym pomysłem. W tej książce są fragmenty, których nie zbadaliśmy tak dokładnie. Sam jestem bardzo ciekawy jakby to było być częścią kontynuacji. To było bardzo cenne doświadczenie dla nas wszystkich.

-
-

W chwili obecnej nie ma oficjalnych doniesień na temat sequela. Jeśli się pojawią, natychmiast Was o tym poinformujemy.

 

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
breaking
-

Punisher i Jessica Jones skasowane. Koniec…

Punisher i Jessica Jones to seriale, które zostały oficjalnie skasowane przez Netflixa. Nie będzie nowych…

Dawid Muszyński
-

Odwróceni. Ojcowie i Córki: odcinek 1…

Po 12 latach Odwróceni wracają. Czy jest to powrót na miarę pierwszego sezonu? Przeczytajcie naszą…

Ocena recenzenta:
8

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.