Przeczytaj w weekend

Taron Egerton i Sir Elton John wykonują Rocket Man w Cannes [WIDEO]

Na Festiwalu w Cannes odbyła się premiera filmu Rocketman. Z tej okazji publiczność mogła po raz kolejny wysłuchać wspólnego śpiewu Eltona Johna oraz Tarona Egertona.

Na Festiwalu w Cannes odbyła się premiera filmu Rocketman. Z tej okazji publiczność mogła po raz kolejny wysłuchać wspólnego śpiewu Eltona Johna oraz Tarona Egertona.

Taron Egerton zagra Sir Eltona Johna począwszy od jego młodych lat, przez zbudowanie statusu gwiazdy w latach 70. oraz późniejszego okresu jego kariery. Teraz przy okazji premiery filmu Rocketman na festiwalu w Cannes, aktor ponownie wystąpił na scenie u boku legendarnego muzyka.

Artyści zaśpiewali wspólnie utwór Rocket Man z 1972 roku. Dla publiczności w Cannes występ był niespodzianką. Zobaczcie zamieszczone wideo:

Rocketman - premiera filmu w Polsce 7 czerwca.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV