TBS oficjalnie kasuje serial animowany Louisa C.K.

TBS postanowiło zakończyć produkcję przygotowywanego od pewnego czasu nowego serialu animowanego w odpowiedzi na oświadczenie popularnego komika.

TBS postanowiło zakończyć produkcję przygotowywanego od pewnego czasu nowego serialu animowanego w odpowiedzi na oświadczenie popularnego komika.

Animacja The Cops, której współtwórcą był Louis C.K. została skasowana. Włodarze stacji TBS zdecydowali zamknąć studio produkcyjne serialu oraz zwolnić ludzi odpowiedzialnych za animację projektu. Wszystko to odbyło się zaledwie kilka godzin po wydaniu oświadczenia, w którym Louis C.K. przyznaje się, że zarzuty wobec niego o molestowanie seksualne były prawdziwe.

The Cops miało opowiadać o losach dwóch policjantów patrolujących Los Angeles, którzy zrobią wszystko, aby zapewnić bezpieczeństwo w metropolii.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: IMDb

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV