Te bohaterki rzucą na Was urok. Artystka tworzy świetne szkice – zobacz prace

W sieci pojawiły się nowe prace Chrissie Zullo, cenionej wśród miłośników popkultury artystki, która lubuje się w tworzeniu szkiców z bohaterkami komiksowymi i filmowymi.

W sieci pojawiły się nowe prace Chrissie Zullo, cenionej wśród miłośników popkultury artystki, która lubuje się w tworzeniu szkiców z bohaterkami komiksowymi i filmowymi.

Chrissie Zullo to ceniona wśród fanów artystka - jej popkulturowe prace mają rzesze miłośników na całym świecie. Na Comic-Conie w San Diego zaprezentowano jej grafiki, które posłużyły do stworzenia nowej linii figurek kolekcjonerskich DC Collectibles. Chcemy Wam jednak pokazać więcej szkiców - naszym zdaniem dokonania Zullo na tym polu zasługują bowiem na uwagę. Coś dla siebie znajdą tu fani DC, Marvela, Gwiezdnych Wojen, Wiedźmina i wielu innych uniwersów. Dajcie nam w komentarzach znać, czy zgadzacie się z naszą oceną.

Jeszcze więcej prac Zullo znajdziecie pod tym i pod tym adresem.

Źródło: cbr.com, deviantart.com / zdjęcie główne: Chrissie Zullo/DeviantArt

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV