Teoria – w Avengers: Endgame Tony Stark odbuduje Ultrona?

W sieci pojawiła się nowa teoria na temat Avengers: Endgame, według której Tony Stark w celu pokonania Thanosa miałby odbudować Ultrona.

W sieci pojawiła się nowa teoria na temat Avengers: Endgame, według której Tony Stark w celu pokonania Thanosa miałby odbudować Ultrona.

Nie ma dnia, by fani MCU nie tworzyli nowych teorii na temat Avengers: Koniec gry. Najnowsza z nich związana jest z Ulronem, którego w celu pokonania Thanosa w przyszłorocznej produkcji miałby odbudować Tony Stark.

Przypomnijmy, że to właśnie w filmie Avengers: Czas Ultrona Iron Man po raz pierwszy używa słowa "endgame":

Jesteśmy Avengers. Możemy łapać zwykłych bandytów, ale to na górze... To nasz główny cel (ang. "that's the endgame" - przyp. aut.).

Autorzy teorii przypominają, że w materiale dokumentującym pierwszy dzień pracy na planie produkcji Avengers: Wojna bez granic pojawiły się dwie interesujące grafiki koncepcyjne. Na pierwszej z nich mogliśmy dostrzec walczących ramię w ramię Thora i Rocketa, na drugiej zaś widzieliśmy, jak Stark stoi przy całym rzędzie zbroi Iron Mana - przynajmniej jeden z kostiumów do złudzenia przypominał ekranowy wizerunek Ultrona.

Zwraca się uwagę, że jeśli Avengers: Koniec gry ma być podsumowaniem wpływu Tony'ego na MCU, to odbudowanie złoczyńcy może stać się dla niego okazją do naprawienia swojego największego błędu - powołania Ultrona do życia, które w konsekwencji przyczyniło się do zniszczenia Sokovii i wydarzeń ukazanych w Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, skutkujących ostatecznie rozpadem drużyny Mścicieli.

Warto też pamiętać, że bracia Russo kilka miesięcy temu subtelnie sugerowali, iż powrót Red Skulla niekoniecznie musi być jedynym sięgnięciem po dawnych antagonistów MCU w filmach o Mścicielach.

Avengers: Koniec gry wejdzie na ekrany kin 25 kwietnia przyszłego roku.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV