Terminator 6 – wyjawiono tytuł roboczy. Cameron o roli Schwarzeneggera

James Cameron podczas jednego z wywiadów potwierdził, że postać grana przez Arnolda Schwarzeneggera, będzie zupełnie innym Terminatorem w kolejnej odsłonie reżyserowanej przez Tima Millera.

James Cameron podczas jednego z wywiadów potwierdził, że postać grana przez Arnolda Schwarzeneggera, będzie zupełnie innym Terminatorem w kolejnej odsłonie reżyserowanej przez Tima Millera.

Producent i pomysłodawca nowego Terminatora, James Cameron zdradził, jak brzmi obecnie tytuł produkcji. Przyznał, że nie ma jeszcze oficjalnego tytułu, ale na razie roboczo film nazywają Terminator: Dark Fate.

W filmie Terminator: Dark Fate do swoich ról powrócą Linda Hamilton jako Sarah Connor i Arnold Schwarzenegger jako Terminator. Ten drugi wcieli się jednak w zupełnie inną postać, niż widzieliśmy do to tej pory. James Cameron zdradził, że Schwarzenegger wcieli się w nowego Terminatora, co nie powinno dziwić fanów, bo jego wcześniejsze modele T-800 zostały zniszczone. Producent zapowiada jednak, że w takiej roli aktora jeszcze nie widzieliśmy:

Arnold wrócił i jest zły... jest innym Terminatorem niż widzieliśmy do tej pory (...), to zupełnie inny facet, niż było to pokazywane wcześniej.

Cameron odniósł się także do kwestii jego udziału przy projekcie. Okazuje się, że twórca dał warunek, którym była właśnie osoba Arnolda Schwarzeneggera, bez którego Cameron w ogóle nie chciałby mieć nic wspólnego z filmem. Bardzo chciał także ponownie pokazać postać Sary Connor, która w nowym filmie ma być niezwykle twardą postacią i kimś, kto w odpowiedni sposób wprowadzi nowych bohaterów.

Szczegóły fabularne wciąż pozostają tajemnicą, ale będzie to początek nowej trylogii. Nowy Terminator jest też bezpośrednią kontynuacją filmu Terminator 2: Judgment Day, która zlekceważy wydarzenia z pozostałych sequeli.

Terminator 6 – premiera 22 listopada 2019 roku

Źródło: heroichollywood.com/zdjęcie główne: Materiały Prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV