Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement

 

Terminator 6 – wyjawiono tytuł roboczy. Cameron o roli Schwarzeneggera

James Cameron podczas jednego z wywiadów potwierdził, że postać grana przez Arnolda Schwarzeneggera, będzie zupełnie innym Terminatorem w kolejnej odsłonie reżyserowanej przez Tima Millera.

Producent i pomysłodawca nowego Terminatora, James Cameron zdradził, jak brzmi obecnie tytuł produkcji. Przyznał, że nie ma jeszcze oficjalnego tytułu, ale na razie roboczo film nazywają Terminator: Dark Fate.

W filmie Terminator: Dark Fate do swoich ról powrócą Linda Hamilton jako Sarah Connor i Arnold Schwarzenegger jako Terminator. Ten drugi wcieli się jednak w zupełnie inną postać, niż widzieliśmy do to tej pory. James Cameron zdradził, że Schwarzenegger wcieli się w nowego Terminatora, co nie powinno dziwić fanów, bo jego wcześniejsze modele T-800 zostały zniszczone. Producent zapowiada jednak, że w takiej roli aktora jeszcze nie widzieliśmy:

Arnold wrócił i jest zły… jest innym Terminatorem niż widzieliśmy do tej pory (…), to zupełnie inny facet, niż było to pokazywane wcześniej.

Cameron odniósł się także do kwestii jego udziału przy projekcie. Okazuje się, że twórca dał warunek, którym była właśnie osoba Arnolda Schwarzeneggera, bez którego Cameron w ogóle nie chciałby mieć nic wspólnego z filmem. Bardzo chciał także ponownie pokazać postać Sary Connor, która w nowym filmie ma być niezwykle twardą postacią i kimś, kto w odpowiedni sposób wprowadzi nowych bohaterów.

Szczegóły fabularne wciąż pozostają tajemnicą, ale będzie to początek nowej trylogii. Nowy Terminator jest też bezpośrednią kontynuacją filmu Terminator 2: Dzień sądu, która zlekceważy wydarzenia z pozostałych sequeli.

-
-

Terminator 6 – premiera 22 listopada 2019 roku

Źródło: heroichollywood.com/zdjęcie główne: Materiały Prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Harry Potter – aktorzy kiedyś i…

Harry Potter to doskonale znana seria filmowa na podstawie powieści J.K. Rowling. Od premiery pierwszego…

Piotr Piskozub
-

Punisher – odchodzący wojownik Netfliksa. Tych…

Punisher już niedługo może zniknąć z platformy Netflix. To dobra okazja, by przedstawić Wam ciekawostki…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michał Kujawiński
-

Władca Pierścieni – kiedy będzie toczyć…

Na Twitterze w momencie ogłoszenia powstania serialu Władca Pierścieni, Amazon uruchomił profil The Lord of…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – nowy wyjątkowy plakat…

Do sieci trafił kolejny plakat promujący film Kapitan Marvel. Tym razem jest to bardziej artystyczne…

Michał Kujawiński
-

Gotham – Bruce Wayne z prototypem…

Fox opublikował nowy zwiastun kolejnego odcinka serialu Gotham, który zdaje się potwierdzać, że Jeremiah Valeska…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]