The Batman – Oscar Isaac kandydatem do roli? Aktor komentuje

The Batman to nowy film o Mrocznym Rycerzu, na temat którego wciąż wiele jest niewiadomych. Jednym z kandydatów do głównej roli w fanowskich rankingach jest Oscar Isaac, który teraz osobiście komentuje castingowe pogłoski.

The Batman to nowy film o Mrocznym Rycerzu, na temat którego wciąż wiele jest niewiadomych. Jednym z kandydatów do głównej roli w fanowskich rankingach jest Oscar Isaac, który teraz osobiście komentuje castingowe pogłoski.

Michalina Reda

Michalina Reda

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

The Batman to zapowiedziany film Matt Reeves na podstawie komiksów DC, który powstaje dla Warner Bros. Jak wiadomo już od jakiegoś czasu, w roli głównej nie powróci Ben Affleck, a studio już rozgląda się za nowym odtwórcą roli Mrocznego Rycerza. Nieoficjalnie mówi się, że Batman ma być młodszy od wersji Afflecka.

Choć oficjalnych informacji castingowych jeszcze nie ma, w sieci nieustannie tworzą się fanowskie rankingi, w których internauci obstawiają swoich wymarzonych kandydatów do roli. Na wielu listach znalazł się także Oscar Isaac, którego znamy z nowej trylogii Gwiezdnych Wojen, gdzie wciela się w Poe Damerona. Akurat tak się dobrze składa, że nowa saga Gwiezdnych Wojen chyli się ku końcowi, co oznacza, że Isaac ma wolny czas na przyjęcie nowej propozycji castingowej. Czy jednak pojawiły się w tym temacie jakiekolwiek konkrety czy rozmowy z producentami? Aktor postanowił osobiście odnieść się do plotek. Jak mówi:

To byłoby coś fajnego. Ale ja nie dostałem jeszcze telefonu. Niestety.

Wygląda więc na to, że dotychczasowe informacje o Isaacu są tylko wymysłem fanów, którzy chcieliby zobaczyć aktora w tej roli. Żadne działania w tym kierunku nie zostały jednak podjęte przez producentów i aktor nie rozpoczął nawet rozmów w sprawie roli. Gdyby jednak taki plan ze strony Warner Bros. się pojawił, na pewno byłby zainteresowany.

The Batman – premiera 25 czerwca 2021 roku. Gdy odtwórca roli zostanie wybrany, natychmiast damy Wam znać.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV