Oscar Isaac

Oscar Isaac
 • Data urodzenia:

  9 marca 1979 (40)
 • Miejsce urodzenia:

  Gwatemala
 • Wzrost:

  174 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Bio:

  Oscar Isaac ukończył Juilliard School w New York City, gdzie był członkiem Drama Division's Group 34. Debiutował w 1996 roku niewielką rolą w filmie pt.: Illtown. W 2014 roku za tytułową kreację w Inside Llewyn Davis był nominowany do Saturna. W 2016 roku został nagrodzony Złotym Globem za rolę w miniserialu pt.: Show Me a Hero.

W obsadzie (44)

Produkcje (1)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV