The Continental - kiedy premiera serialowego spin-offu Johna Wicka?

The Continental to serial o sieci hotelowej znanej z serii John Wick. Podczas TCA szef stacji Starz komentował postęp pracy.

The Continental to serial o sieci hotelowej znanej z serii John Wick. Podczas TCA szef stacji Starz komentował postęp pracy.

Adam Siennica
Adam Siennica

The Continental to serial osadzony w świecie kinowej serii John Wick. Aby było wszystko zgodne z poziomem realizacji i przemocy, za realizację odpowiadać będzie stacja kablowa Starz. Podczas spotkania z dziennikarzami, Jeffrey Hirsch, COO telewizji odpowiadał na pytanie o tę produkcję.

Przede wszystkim podkreśla, że prace nad serialem wciąż są na wstępnym etapie i na pewno nie zadebiutuje on przed Johnem Wickiem 4, którego premiera została ustalona na maj 2021 rok. Według niego premiera byłaby jakoś po tym filmie, więc wszystko wskazuje na to, że jeszcze w 2021 roku. Jako że to jeszcze dwa lata, wiele może się w tym temacie zmienić.

Zdradził także, że serial przedstawi historię powstania sieci hoteli Continental, które w świecie Johna Wicka są bezpieczną przystanią dla wszystkich zawodowych zabójców. Nie chcę wyjawić, jak duża rolę będzie mieć Keanu Reeves, ale mamy spodziewać się gościnnego występu Johna Wicka. Reeves będzie też producentem.

Chris Collins jest autorem scenariusza i będzie showrunnerem. W ekipie producentów są David Leitch (współtwórca Johna Wicka), Derek Kolstad (scenarzysta Johna Wicka) oraz Chad Stahelski (współtwórca Johna Wicka), który wyreżyseruje pierwszy odcinek.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV