Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

The CW zamawia aż 6 pilotów nowych seriali. W tym reboot Roswell: W kręgu tajemnic

Stacja The CW zamawia aż 6 odcinków pilotowych nowych seriali. Poznajcie, jak brzmią opisy fabuły.

Stacja The CW oficjalnie ogłasza zamówienie sześciu nowych seriali, począwszy od ich odcinków pilotowych. Są wśród nich zarówno nowe tytuły, jak i takie produkcje, które będą rebootami innych serii. Oto jak się prezentują:

  • Roswell – reboot znanego serialu Roswell: W kręgu tajemnic, który był emitowany w latach 1999-2002. Nowy serial odzwierciedli realia stanu przy granicy z Meksykiem. Po powrocie do rodzinnego miasteczka turystycznego Roswell, NM, córka niezarejestrowanych imigrantów, odkrywa przerażającą prawdę o swojej licealnej miłości. Mężczyzna, który teraz pracuje jako policjant, jest tak naprawdę przybyszem z kosmosu, który przez całe życie się ukrywał. Dziewczyna postanawia dotrzymać jego tajemnicy i obydwoje poświęcają się stopniowemu odkrywaniu jego przeszłości. Tymczasem gwałtowny atak demaskuje obecność większej liczby obcych na Ziemi, a polityka lęku i nienawiści naraża tę dwójkę na niebezpieczeństwo. Scenarzystką jest Carina Adly MacKenzie, na razie nie wiadomo kogo zobaczymy w obsadzie.
  • In the Dark – fabuła skupia się na młodej niewidomej kobiecie. Tak się składa, że tylko ona jest świadkiem morderstwa swojego przyjaciela, który handlował narkotykami. Policja odrzuca jej zeznania, w związku z czym postanawia ona odnaleźć mordercę w pojedynkę. W tym celu korzysta z umiejętności swojego psa, Pretzela, szukając drogi do prawdy.  Scenariusz napisała Corinne Kingsbury, a za produkcję odpowiada wytwórnia Bena Stillera, Red Hour Films.
  • Skinny Dip –  fabuła skupia się na parze małżonków, którzy wyruszają na romantyczny rejs statkiem z okazji drugiej rocznicy ślubu. Tak przynajmniej myśli kobieta, do czasu, aż jej mąż nie postanawia jej zabić. Kobieta uchodzi z życiem i postanawia powziąć zemstę. W tym celu łączy siły z byłym gliniarzem, a im dłużej trwa ich śledztwo, tym większe konspiracje wychodzą na jaw. Scenarzystami są Russel Friend i Garrett Lerner.
  • Playing Dead – komediodramat o dysfunkcyjnej rodzinie, który skupia się na przedsiębiorcy pogrzebowym i jego synu. Życie panów zostaje wywrócone do góry nogami, gdy w ich życiu zjawia się kobieta, która porzuciła ich 15 lat temu. Teraz prosi, żeby pomogli jej upozorować jej własną śmierć. Scenariusz stworzyli Rina Mimoun i Josh Reims.
  • The End of the World as We Know It – serial jest zapowiadany jako komedia i bazuje na książce pod tym samym tytułem. Fabuła skupia się na więziennym statku kosmicznym, który przewozi największych oprychów wszechświata. Pech chciał, że rozbija się on na pustkowiach Kalifornii, w związku z czym lokalna policja rozpoczyna poszukiwania zbiegów. Do pracy zostały zaangażowane dwie dziewczyny, których ambicje wykraczają poza pracę w pizzerii. Scenariusz napisali Justin Halpern i Patrick Schumacker.
  • Spencer – fabuła skupia się na wschodzącej gwieździe piłki nożnej, licealiście z Los Angeles. Chłopak zostaje zwerbowany by grać w drużynie Beverly Hills High, a wówczas dwa światy, które zna, zaczynają mocno się ścierać. Scenarzystką jest April Blair.

-
-

W tym sezonie The CW zamówiło łącznie 9 nowych seriali – reboot Czarodziejek, spin-off Nie z tego świata (Wayward Sisters) oraz nowy serial Dead Inside (tutaj).

Dalsze szczegóły nie są jeszcze znane.


The End of the F***ing World tylko na NETFLIX

Advertisement
Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Piotr Piskozub
-

Niezrealizowane filmy o herosach – jedne…

Wiedzieliście, że Bob Hoskins mógł wcielić się w Wolverine'a? Poznajcie najciekawsze projekty superbohaterskie, które nie…

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – to nie Szatan…

W sieci pojawiły się nowe materiały z kolejnej odsłony MCU, filmu Kapitan Marvel - na…

Adam Siennica
-

Złote Maliny 2019: Nominacje. Oto najgorsze…

Złote Maliny 2019 to nagroda dla najgorszych filmów 2018 roku. Ogłoszono nominacje.

Piotr Piskozub
-

Arrow – nowa wersja Suicide Squad…

Wiele wskazuje na to, że już niebawem w Arrow zobaczymy kolejną wersję Suicide Squad -…

Dawid Muszyński
-

Glass – recenzja filmu

Przy okazji premiery Split M. Night Shyamalan zaskoczył nas informacją, że buduje swoje uniwersum superbohaterów.…

Ocena recenzenta:
5

Co o tym sądzisz?