Przeczytaj w weekend

The CW zamawia aż 6 pilotów nowych seriali. W tym reboot Roswell: W kręgu tajemnic

Stacja The CW zamawia aż 6 odcinków pilotowych nowych seriali. Poznajcie, jak brzmią opisy fabuły.

Stacja The CW zamawia aż 6 odcinków pilotowych nowych seriali. Poznajcie, jak brzmią opisy fabuły.

Stacja The CW oficjalnie ogłasza zamówienie sześciu nowych seriali, począwszy od ich odcinków pilotowych. Są wśród nich zarówno nowe tytuły, jak i takie produkcje, które będą rebootami innych serii. Oto jak się prezentują:

  • Roswell - reboot znanego serialu Roswell, który był emitowany w latach 1999-2002. Nowy serial odzwierciedli realia stanu przy granicy z Meksykiem. Po powrocie do rodzinnego miasteczka turystycznego Roswell, NM, córka niezarejestrowanych imigrantów, odkrywa przerażającą prawdę o swojej licealnej miłości. Mężczyzna, który teraz pracuje jako policjant, jest tak naprawdę przybyszem z kosmosu, który przez całe życie się ukrywał. Dziewczyna postanawia dotrzymać jego tajemnicy i obydwoje poświęcają się stopniowemu odkrywaniu jego przeszłości. Tymczasem gwałtowny atak demaskuje obecność większej liczby obcych na Ziemi, a polityka lęku i nienawiści naraża tę dwójkę na niebezpieczeństwo. Scenarzystką jest Carina Adly MacKenzie, na razie nie wiadomo kogo zobaczymy w obsadzie.
  • In the Dark - fabuła skupia się na młodej niewidomej kobiecie. Tak się składa, że tylko ona jest świadkiem morderstwa swojego przyjaciela, który handlował narkotykami. Policja odrzuca jej zeznania, w związku z czym postanawia ona odnaleźć mordercę w pojedynkę. W tym celu korzysta z umiejętności swojego psa, Pretzela, szukając drogi do prawdy.  Scenariusz napisała Corinne Kingsbury, a za produkcję odpowiada wytwórnia Bena Stillera, Red Hour Films.
  • Skinny Dip -  fabuła skupia się na parze małżonków, którzy wyruszają na romantyczny rejs statkiem z okazji drugiej rocznicy ślubu. Tak przynajmniej myśli kobieta, do czasu, aż jej mąż nie postanawia jej zabić. Kobieta uchodzi z życiem i postanawia powziąć zemstę. W tym celu łączy siły z byłym gliniarzem, a im dłużej trwa ich śledztwo, tym większe konspiracje wychodzą na jaw. Scenarzystami są Russel Friend i Garrett Lerner.
  • Playing Dead - komediodramat o dysfunkcyjnej rodzinie, który skupia się na przedsiębiorcy pogrzebowym i jego synu. Życie panów zostaje wywrócone do góry nogami, gdy w ich życiu zjawia się kobieta, która porzuciła ich 15 lat temu. Teraz prosi, żeby pomogli jej upozorować jej własną śmierć. Scenariusz stworzyli Rina Mimoun i Josh Reims.
  • The End of the World as We Know It - serial jest zapowiadany jako komedia i bazuje na książce pod tym samym tytułem. Fabuła skupia się na więziennym statku kosmicznym, który przewozi największych oprychów wszechświata. Pech chciał, że rozbija się on na pustkowiach Kalifornii, w związku z czym lokalna policja rozpoczyna poszukiwania zbiegów. Do pracy zostały zaangażowane dwie dziewczyny, których ambicje wykraczają poza pracę w pizzerii. Scenariusz napisali Justin Halpern i Patrick Schumacker.
  • Spencer - fabuła skupia się na wschodzącej gwieździe piłki nożnej, licealiście z Los Angeles. Chłopak zostaje zwerbowany by grać w drużynie Beverly Hills High, a wówczas dwa światy, które zna, zaczynają mocno się ścierać. Scenarzystką jest April Blair.

W tym sezonie The CW zamówiło łącznie 9 nowych seriali - reboot Charmed, spin-off Supernatural (Wayward Sisters) oraz nowy serial Dead Inside (tutaj).

Dalsze szczegóły nie są jeszcze znane.


The End of the F***ing World tylko na NETFLIX

Advertisement

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV