Przeczytaj w weekend

Będzie 2. sezon The Chi

Nowy serial stacji Showtime odnosi sukces. Oficjalnie powstanie 2. sezon The Chi.

Nowy serial stacji Showtime odnosi sukces. Oficjalnie powstanie 2. sezon The Chi.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  the chi 

Gary Levine, dyrektor programowy Showtime Networks oficjalnie ogłosił zamówienie 2. sezonu The Chi. Uważa on, że odbiór serialu jest bardzo entuzjastyczny, więc decyzja o zamówieniu 2. sezonu była bardzo łatwa. Komplementuje twórczynie i jej wizję na historię.

Showrunnerem 2. sezonu będzie Ayanna Floyd Davis, która znana jest z pracy przy Imperium i Hannibalu. Pierwsze odcinki premierowego sezonu średnio ogląda 4 mln widzów na wszystkich platformach, na których serial jest dostępny.


The End of the F***ing World tylko na NETFLIX

Advertisement

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV