The Elder Scrolls Online z nowym wydarzeniem. Niższe ceny i więcej nagród w grze

Nowe wydarzenie w The Elder Scrolls Online potrwa od 7 do 18 marca i pozwoli na zdobycie większej liczby przedmiotów.

Nowe wydarzenie w The Elder Scrolls Online potrwa od 7 do 18 marca i pozwoli na zdobycie większej liczby przedmiotów.

The Elder Scrolls Online to popularna gra MMORPG, która regularnie wspierana jest przez twórców. W czerwcu tego roku ma zadebiutować kolejne duże rozszerzenie tej produkcji - The Elder Scrolls Online: Elsweyr. Dodatek wprowadzi m.in. nową lokację, przedmioty do zdobycia i przeciwników do pokonania.

Na dużych i płatnych rozszerzeniach wsparcie gry się jednak nie kończy i The Elder Scrolls Online co jakiś czas otrzymuje też bezpłatne wydarzenie z atrakcjami dla graczy. Jedno z nich wystartuje już jutro i potrwa do 18 marca. W wydarzeniu nazwanym Dark Brotherhood and Thieves Guild będzie można zdobyć podwójne nagrody m.in. za pokonywanie bossów i wykonywanie pewnych aktywności, a także podwójne materiały rzemieślnicze. Obniżone zostaną również ceny dodatków Dark Brotherhood i Thieves Guild - oba będzie można kupić po 1000 Koron.

Źródło: comicbook.com / fot. Bethesda

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV