Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement

 

The Gifted – data premiery i polski tytuł serialu ze świata X-Menów

FOX ogłosił datę premiery w Polsce serialu Gifted. Za jego sterami stoi Bryan Singer i jest on fabularnie związany z filmami o X-Menach.

Polski tytuł serialu brzmi The Gifted: Naznaczeni. FOX ustalił datę premiery w Polsce na 3 października 2017 roku, dzień po premierze w USA. Zobaczcie najnowszy zwiastun z Comic-Con sprzed kilku dni:

Jest to historia z pozoru zwykłego małżeństwa, którego spokojne życie zostaje nagle zburzone przez odkrycie, że ich dzieci to mutanci z supermocami. Aby przetrwać, rodzina jest zmuszona uciekać przed wrogim rządem i szuka pomocy ze strony działającej w podziemiu sieci mutantów.

W obsadzie są Stephen Moyer, Amy Acker, Natalie Alyn Lind, Percy Hynes White, Sean Teale, Jamie Chung, Emma Dumont, Blair Redford i Coby Bell.

Zobacz także: Zwiastuny seriali z Comic-Con 2017

Matt Nix (Tożsamość szpiega) jest twórcą i autorem scenariusza. Za kamerą pierwszego odcinka stoi Bryan Singer (twórca filmowej serii o X-Menach).

Źródło: materiały prasowe / zdjęcie główne: Frank Ockenfels/FOX
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – trolle atakują film…

Na portalu Rotten Tomatoes doszło do zbiorowej akcji, w ramach której internauci zaczęli wystawiać filmowi…

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead- co się wydarzy w 11. odcinku? Mamy opis fabuły, zdjęcia i zwiastun…

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Piotr Piskozub
-

Fani pytają o przyszłość Defenders. Szef…

Szef Marvel Television, Jeph Loeb, napisał list otwarty, w której odniósł się do ekranowej przyszłości…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.