San Diego Comic-Con 2017: Obejrzyj najnowsze zwiastuny seriali

Podczas San Diego Comic-Con były promowane głośne i popularne seriale. Zwiastuny można obejrzeć teraz w jednym miejscu.

Podczas San Diego Comic-Con były promowane głośne i popularne seriale. Zwiastuny można obejrzeć teraz w jednym miejscu.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  sdcc2017 

Jak co roku podczas San Diego Comic-Con stacje telewizyjne przyjeżdżają ze swoimi hitami. Zaprezentowano wiele szczegółów i opublikowano zwiastuny powracających hitów oraz kilku nowych produkcji.

Sprawdź prawie 200 newsów z San Diego Comic-Con

Obejrzyjcie zwiastuny nowych seriali

Ghost Wars

Serial produkowany przez stację Syfy. Jest to opowieść o młodym mężczyźnie, którego moc medium może uratować miasteczka przed duchami. Jest to horror przeznaczony dla widzów dorosłych.

Star Trek: Discovery

Fabuła serialu osadzona jest przed wydarzeniami z Star Trek: Oryginalna Seria z lat 60. Bohaterką jest pierwsza oficer na statku Discovery. Premiera odbędzie się 25 września na Netflixie.

The Defenders

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist razem w jednym serialu. Wspólnie będą walczyć o Nowy Jork. Premiera w sierpniu.

Krypton

Serial science fiction o przodkach Supermana.

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV