The Last of Us: Part II - o czym będzie gra? Oto opis fabuły i screeny z gry

Nowa produkcja Naughty Dog zadebiutuje w lutym 2020 roku. Już teraz można zaś zapoznać się z oficjalnym opisem fabuły w The Last of Us: Part II.

Nowa produkcja Naughty Dog zadebiutuje w lutym 2020 roku. Już teraz można zaś zapoznać się z oficjalnym opisem fabuły w The Last of Us: Part II.

Końcówka września okazała się bardzo emocjonująca dla osób czekających na The Last of Us: Part II. W trakcie State of Play ujawniono datę premiery gry, zaprezentowano jej edycje limitowane, a także pokazano nowy zwiastun. Materiał wideo dawał pewne sugestie odnośnie tego, o czym będzie fabuła tej produkcji, a teraz mamy okazję zapoznać się z jej opisem.

Na oficjalnej stronie PlayStation znalazło się krótkie podsumowanie historii w The Last of Us: Part II. Potwierdza ono to, co pokazano w zwiastunie - głównym motywem będzie tutaj zemsta i jej wpływ na Ellie.

Pięć lat po pełnej niebezpieczeństw podróży przez wyniszczone epidemią Stany Zjednoczone Ellie i Joel osiedli w Jackson, Wyoming. Życie w prosperującej społeczności tych, którym udało się przetrwać, dało im spokój i poczucie stabilności mimo nieustającego zagrożenia ze strony zarażonych i innych, bardziej zdesperowanych ocalałych. Gdy brutalne wydarzenie zakłóca ten spokój, Ellie wyrusza w drogę, by wywrzeć sprawiedliwą pomstę. Odławiając winnych jeden po drugim, musi zmierzyć się z niszczycielskimi skutkami swoich działań.

Zobaczcie też screeny z gry.

The Last of Us: Part II zadebiutuje 21 lutego 2020 roku. Gra będzie dostępna wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Źródło: playstation.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV