Przeczytaj w weekend

The Lost Boys - kiedy zadebiutuje serial The CW? Nowa informacja

W sieci pojawiła się nowa informacja na temat premiery borykającego się z problemami serialu The Lost Boys stacji The CW.

W sieci pojawiła się nowa informacja na temat premiery borykającego się z problemami serialu The Lost Boys stacji The CW.

The Lost Boys to produkcja będąca serialowym remakiem kultowego w wielu kręgach filmu Straceni chłopcy z 1987 roku, który przygotowuje The CW. Jednak jak informowaliśmy jakiś czas temu włodarze stacji podjęli decyzję o nakręceniu od nowa pilota projektu z inną obsadą. Z pierwotnego składu aktorskiego pozostali jedynie Medalion Rahimi i Dakota Shapiro. Teraz producent projektu Rob Thomas zdradził w rozmowie z EW, że ekipa jest na dobrej drodze do wznowienia pracy nad serialem. Thomas zaznaczył, że The CW zdecydowało się nakręcić pilota od nowa, a ta stacja nigdy tak nie czyni, dlatego zapewne wiąże spore nadzieje z tym projektem. Producent chciałby, aby serial trafił na antenę w przyszłym roku.

Dla przypomnienia akcja filmowego oryginału dzieje się w miasteczku Santa Carla, do którego przenoszą się dwaj bracia ze swoją matką po tragicznej śmierci ojca. Wkrótce odkrywają, że w mieście działa gang wampirów.

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV