Przeczytaj w weekend

The Many Saints of Newark – Jon Bernthal i Vera Farmiga w obsadzie prequela Rodziny Soprano

Gwiazdy produkcji Punisher i Godzilla: Król potworów otrzymały angaż w filmowym prequelu kultowego serialu HBO, Rodzina Soprano.

Gwiazdy produkcji Punisher i Godzilla: Król potworów otrzymały angaż w filmowym prequelu kultowego serialu HBO, Rodzina Soprano.

Jak podaje Variety Jon BernthalVera Farmiga zagrają w filmie The Many Saints of Newark, będącym prequelem serialu The Sopranos. Szczegóły ich ról są trzymane w tajemnicy. Farmiga i Bernthal tym samym dołączyli do obsady, w której znajduje się już Alessandro Nivola, który zagra Dickiego Moltisanti.

Fabuła filmu The Many Saints of Newark rozgrywa się w latach 60. podczas zamieszek w Newark, gdzie doszło m.in. do konfliktu społeczności włoskiej z afroamerykańską. W filmie powrócą znani z serialu bohaterowie m.in. Giovanni Soprano, ojciec Tony'ego (którego w retrospekcjach grał Joseph Sivaro), a także młodsza wersja samego Tony'ego.

The Many Saints of Newark zostanie wyreżyserowany przez Alana Taylora. Za scenariusz odpowiadają David Chase (twórca serialu The Sopranos.) oraz Lawrence Konner. Produkcja filmu rozpocznie się jeszcze w tym roku.

Źródło: variety.com/zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV