

Ray Liotta otrzymał angaż w filmie The Many Saints of Newark. Szczegóły roli aktora są trzymane w tajemnicy. Liotta dołączył do obsady, w której znajdują się już Jon Bernthal, Vera Farmiga, Alessandro Nivola, Billy Magnussen i Corey Stoll.
Fabuła filmu The Many Saints of Newark rozgrywa się w latach 60. podczas zamieszek w Newark, gdzie doszło m.in. do konfliktu społeczności włoskiej z afroamerykańską. W filmie powrócą znani z serialu bohaterowie m.in. Giovanni Soprano, ojciec Tony'ego (którego w retrospekcjach grał Joseph Sivaro), a także młodsza wersja samego Tony'ego.
The Many Saints of Newark zostanie wyreżyserowany przez Alana Taylora. Za scenariusz odpowiadają David Chase (twórca serialu The Sopranos.) oraz Lawrence Konner. Produkcja filmu rozpocznie się jeszcze w tym roku.
Źródło: screenrant.com/zdjęcie główne: materiały prasowe


