The Shannara Chronicles: Zdjęcia promocyjne i opis premierowych odcinków

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z nadchodzącego serialu fantasy The Shannara Chronicles, a także krótki opis dwóch pilotowych odcinków.

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z nadchodzącego serialu fantasy The Shannara Chronicles, a także krótki opis dwóch pilotowych odcinków.

Janusz Wyczołek
Janusz Wyczołek

Serial The Shannara Chronicles oparty jest na cyklu Shannara autorstwa Terry’ego Brooksa. Pierwszy sezon ma być oparty na drugim tomie, zatytułowanym Kamienie Elfów. Książki w Polsce ukazały się nakładem wydawnictwa Replika.

Poniżej znajdziecie 25 zdjęć (nowych i nie tylko) oraz opis dwóch premierowych odcinków. Najnowsze zwiastuny obejrzeć możecie tutaj.

Opis odcinków prezentuje się następująco:

Tysiące lat po upadku ludzkości Cztery Krainy znajdują się w ogromnym niebezpieczeństwie. Los świata spoczywa na barkach nietypowej trójki bohaterów: elfickiej księżniczki, która marzy o życiu poza pałacowymi murami, przystojnego i przebiegłego człowieka oraz półelfa, który nie zdaje sobie sprawy z przeznaczenia płynącego w jego żyłach.

Po zobaczeniu wizji zniszczenia świata Amberle opuszcza pałac w poszukiwaniu odpowiedzi. Kiedy Wil i Allanon dowiadują się, że jest ona kluczem do ocalenia Czterech Krain, wyruszają jej śladem, aby uratować ją przed demonami Dagda Mora.

W obsadzie są: Ivana Baquero (Eretria), Austin Butler (Wil Ohmsford), Poppy Drayton (Amberle Elessedil), Manu Bennett (Allanon), Emilia Burns (Tilton) i John Rhys-Davis (Eventine Ellesedil).

Dwugodzinna premiera The Shannara Chronicles wyemitowana zostanie 6 stycznia 2016 roku.

Źródło: spoilertv.com

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV