The Walking Dead – Lauren Cohan o swojej przyszłości z serialem. Będzie więcej crossoverów?

Lauren Cohan z serialu The Walking Dead odnosi się do kwestii Maggie i zapowiada, że to nie koniec jej przygody z serialem. Wiemy także, że twórcy mają coraz poważniejsze plany na tworzenie crossoverów produkcji.

Lauren Cohan z serialu The Walking Dead odnosi się do kwestii Maggie i zapowiada, że to nie koniec jej przygody z serialem. Wiemy także, że twórcy mają coraz poważniejsze plany na tworzenie crossoverów produkcji.

The Walking Dead to znany serial o zombie i jedna z flagowych produkcji AMC, która na tę chwilę liczy 9. sezonów. Przed nami premiera 10. serii, nad którą prace mogą ruszyć już w maju tego roku - nowy raport z thegww.com wskazuje, że ekipa planuje wejść na plan konkretnie 6 maja. Premiera ma nastąpić w październiku.

Zgodnie z nieoficjalnymi pogłoskami, w 10. sezonie ma powrócić także Maggie, w którą wciela się Lauren Cohan. Przypomnijmy, że ostatnimi czasy głośno zrobiło się na temat nieporozumień między AMC a aktorką, co zwiastowało jej odejście z serialu - i rzeczywiście, w kilku odcinkach sezonu 9. bohaterki zabrakło. Teraz sama Cohan twierdzi jednak, że jej przygoda jeszcze się nie skończyła - w rozmowie z Entertainment Weekly Radio potwierdziła, że jeszcze zobaczymy Maggie. Na pytanie prowadzącego, czy powróci w 10. sezonie, odpowiedziała:

Zobaczymy jak będzie. Jest kilka ekscytujących sposobów, by sprawić, żeby tak się stało. Ja wciąż jestem częścią tego uniwersum. To nie koniec. I ja się z tego cieszę. Tym bardziej, że rozmawiamy o naprawdę wielu różnych możliwościach.

Aktorka odnosi się do swojej decyzji by opuścić serial i skupić się na innej produkcji, mianowicie Whiskey Cavalier.

Myślę, że to przejście wynikało z wielu różnych emocji, które nadeszły w tym samym czasie. Wspaniale było móc spróbować swoich sił w zupełnie innym gatunku, ale tak naprawdę ja nigdy nie opuściłam The Walking Dead. Wszyscy bazują na losowych wypowiedziach, które pojawiały się przed sezonem 9.

Decyzje w kwestii powrotu Maggie widocznie jeszcze nie zapadły, lub też aktorka zwyczajnie nie chce się nimi dzielić. Gdy pojawi się więcej informacji na ten temat, natychmiast Was o tym poinformujemy.

Tymczasem Scott Gimple z ekipy The Walking Dead zapowiada, że w planach twórców są crossovery między oryginalnym serialem, a produkcją Fear the Walking Dead. Producenci mówią o crossoverach w liczbie mnogiej, co oznacza, że przed nami jeszcze kilka wydarzeń spajających obydwie historie w jedno. Jak mówi Gimple:

To nie będzie się działo często. Ale powiem, że mamy w planach kilka różnych rodzajów crossoverów, dzięki którym będziemy wiązać seriale ze sobą, by powiązać całe uniwersa.

Podobnie uważa Michael Cudlitz, który twierdzi, że crossovery i przechodzenie postaci z serialu do serialu jest obecnie jak najbardziej możliwe. Jak mówi:

The Walking Dead dysponuje wieloma retrospekcjami czy opowieściami o pochodzeniu. W tym serialu wciąż są postacie, które były bardzo bliskie Abrahamowi. Możemy bardzo łatwo wrócić. Poza tym, w planach są też inne filmy, które cofają się w czasie, idą naprzód w czasie... i wierzę, że dzięki temu połączymy postaci, które niekoniecznie były połączone w oryginalnej powieści graficznej.

Fear the Walking Dead - serial powróci z 5. sezonem 2 czerwca tego roku.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV