The Walking Dead Onslaught - zapowiedziano grę VR. Oto zwiastun

The Walking Dead Onslaught przeniesie walkę z żywymi trupami w wirtualną rzeczywistość.

The Walking Dead Onslaught przeniesie walkę z żywymi trupami w wirtualną rzeczywistość.

Studio Survios stworzy The Walking Dead Onslaught, będzie to gra VR, w której gracze wcielą się w znane z serialu postacie i staną do walki z zombie. Twórcy obiecują, że ma być to najbardziej immersyjne doświadczenie związane z tą marką.

The Walking Dead Onslaught będzie produkcją nastawioną na akcję. W trakcie gry wykorzystamy szereg broni do walki wręcz oraz na dalszy dystans. Nie zabraknie tu również brutalnych elementów - mamy mieć możliwość odcinania kończyn nieumarłym, przebijać ich i zadawać im realistyczne rany.

The Walking Dead Onslaught zadebiutuje jesienią tego roku na pecetach. Ujawniono też pierwszy teaser produkcji - niestety nie prezentuje on rozgrywki.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV