Przeczytaj w weekend

Thor: Ragnarok premierowo w Multikinie

Multikino zapowiada, że Thor: Ragnarok trafi na ekranie już 25 października. Jest to nowy film Marvela.

Multikino zapowiada, że Thor: Ragnarok trafi na ekranie już 25 października. Jest to nowy film Marvela.

naEKRANIE

naEKRANIE

Chris Hemsworth powraca jako Thor, który po porażce z Helą, zostaje zesłany na planetę Sakaar. Tam też musi stoczyć walkę na arenie gladiatorów, gdzie jego przeciwnikiem będzie sam Hulk. Wspólnie z sojusznikiem musi wrócić do Asgardu, by nie dopuścić do Ragnaroku, czyli końca wszystkiego.

Za reżyserię odpowiada Taika Waititi, a za scenariusz Eric Perason. W rolach głównych wystąpią: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Idris Elba, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Karl Urban, Mark Ruffalo i Anthony Hopkins.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Źródło: informacja prasowa / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV