Tim Miller oficjalnie reżyserem nowego Terminatora

W sieci opublikowano oficjalne informacje, że reżyser pierwszej części Deadpoola, Tim Miller stanie za kamerą nowego Terminatora.

W sieci opublikowano oficjalne informacje, że reżyser pierwszej części Deadpoola, Tim Miller stanie za kamerą nowego Terminatora.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Prawa do marki Terminator powróciły do James Cameron, więc można było się spodziewać, że będzie chciał zrobić z tego użytek i stworzyć zupełnie nowy film o przygodach Elektronicznego Mordercy. Obecnie jest jednak zajęty tworzeniem kolejnych części Avatar, dlatego przed paroma tygodniami do pomocy w strukturach tzw. zespołu kreatywnego oddelegowany został reżyser Deadpool, Tim Miller.

Zobacz także: Rami Malek z Mr. Robot jako Freddie Mercury. Zobacz wideo z planu

Na tym jednak nie koniec, bo okazuje się, że Miller nie tylko będzie kreatywną pomocą, ale także głównym reżyserem Terminatora 6. Na ten moment nie wiemy jaką w tym wszystkim rolę odegra James Cameron. Wcześniej informował nas o tym, jakie ma plany wobec marki i jakie pomysły ma na kontynuowanie historii.

We wtorek, 19 września, w studiu Paramount Pictures Cameron i Miller zamierzają podzielić się swoją wizją na temat przyszłości franczyzy.

Źródło: irmonline.com/ zdjęcie główne: Fox

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV