Advertisement  

Titans – opisy postaci zdradzają tożsamość kolejnych bohaterów serialu

W sieci pojawiły się opisy postaci z nadchodzącej produkcji o Młodych Tytanach, które pochodzą z etapu castingów do poszczególnych ról. Sugerują one pojawienie się w projekcie znanych komiksowych bohaterów i antagonisty.

Portal That Hashtag Show zamieścił nowe opisy czterech kolejnych postaci z przygotowywanego właśnie serialu Titans opartego na popularnych komiksach wydawnictwa DC Comics. Te informacje zostały zweryfikowane także przez witrynę Omega Underground, która udostępniła kilka taśm z przesłuchań do serialu. Poniżej możecie przeczytać pełne opisy postaci.

  • DANIEL CROSS – mężczyzna, 17-19 lat. Wysportowany, inteligentny, zarozumiały, ale uroczy. Jego życie zmieniło się na zawsze, kiedy wkroczył na kryminalną ścieżkę, znajdując nową, buntowniczą drogę dla swoich umiejętności.
  • JENNIFER ANDREWS – kobieta, 30-40 lat. Dziewczyna z małego miasteczka na środkowym zachodzie, która wyjechała do Hollywood. Jennifer jest wschodzącą gwiazdą. Reprezentuje w pełni amerykańskie, naiwne podejście do jej gry i życia. Próbuje naśladować klasyczne aktorki z lat 40. i 50. grające dziewczyny z sąsiedztwa. Jennifer czuje się jak kobieta żyjąca w nieodpowiednich czasach.
  • CAROLINE – kobieta, 40 lat. Zawsze niewyspana i zmartwiona matka sprawiającej problemy nastolatki. Poszukiwane znane osoby do roli.
  • THE MESSENGER – mężczyzna, 50-60 lat. Otwarty, ciepły i życzliwy człowiek, która nie wydaje się być silny lub złośliwy. Jednak w mgnieniu oka potrafi stać się najbardziej przerażającym mężczyzną.

Według dziennikarskich spekulacji podane wyżej opisy pasują kolejno do Roya Harpera aka Arsenala, Rity Farr aka Elasti-Girl, matki Raven, Angeli Roth aka Arelli oraz Sebastiana Blooda aka Brata Blooda. Niedługo powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat produkcji.

-
-

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: TNT

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
0 -

Avengers: Wojna bez granic – zabawki…

Firma Hot Toys zaprezentowała zabawki promujące film Avengers: Wojna bez granic. Mogą one potwierdzać spekulacje…

Paweł Krzystyniak
0 -

40 zwiastunów do obejrzenia w ten…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Piotr Piskozub
spoilery
0 -

Avengers: Wojna bez granic – ten…

W sieci pojawił się nowy plakat do filmu Avengers: Wojna bez granic, który sugeruje podział…

Michalina Reda
0 -

Co z 4. sezonem serialu Rick…

Wygląda na to, że przyszłość serialu Rick i Morty stoi pod dużym znakiem zapytania. Twórcy…

Piotr Piskozub
0 -

Brak Venoma w filmie Venom? Tom…

Tom Hardy zabrał głos na temat pojawiających się ostatnimi czasy pogłosek, wedle których w filmie…

Michalina Reda
0 -

Tom Cruise i helikopter. Nowe zdjęcie…

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z nadchodzącego Mission: Impossible - Fallout. Widzimy na nim…

Co o tym sądzisz?