Repertuar kin Nowość Program TV

Titans – opisy postaci zdradzają tożsamość kolejnych bohaterów serialu

W sieci pojawiły się opisy postaci z nadchodzącej produkcji o Młodych Tytanach, które pochodzą z etapu castingów do poszczególnych ról. Sugerują one pojawienie się w projekcie znanych komiksowych bohaterów i antagonisty.

Portal That Hashtag Show zamieścił nowe opisy czterech kolejnych postaci z przygotowywanego właśnie serialu Titans opartego na popularnych komiksach wydawnictwa DC Comics. Te informacje zostały zweryfikowane także przez witrynę Omega Underground, która udostępniła kilka taśm z przesłuchań do serialu. Poniżej możecie przeczytać pełne opisy postaci.

  • DANIEL CROSS – mężczyzna, 17-19 lat. Wysportowany, inteligentny, zarozumiały, ale uroczy. Jego życie zmieniło się na zawsze, kiedy wkroczył na kryminalną ścieżkę, znajdując nową, buntowniczą drogę dla swoich umiejętności.
  • JENNIFER ANDREWS – kobieta, 30-40 lat. Dziewczyna z małego miasteczka na środkowym zachodzie, która wyjechała do Hollywood. Jennifer jest wschodzącą gwiazdą. Reprezentuje w pełni amerykańskie, naiwne podejście do jej gry i życia. Próbuje naśladować klasyczne aktorki z lat 40. i 50. grające dziewczyny z sąsiedztwa. Jennifer czuje się jak kobieta żyjąca w nieodpowiednich czasach.
  • CAROLINE – kobieta, 40 lat. Zawsze niewyspana i zmartwiona matka sprawiającej problemy nastolatki. Poszukiwane znane osoby do roli.
  • THE MESSENGER – mężczyzna, 50-60 lat. Otwarty, ciepły i życzliwy człowiek, która nie wydaje się być silny lub złośliwy. Jednak w mgnieniu oka potrafi stać się najbardziej przerażającym mężczyzną.

Według dziennikarskich spekulacji podane wyżej opisy pasują kolejno do Roya Harpera aka Arsenala, Rity Farr aka Elasti-Girl, matki Raven, Angeli Roth aka Arelli oraz Sebastiana Blooda aka Brata Blooda. Niedługo powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat produkcji.

-
-

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: TNT

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
breaking
-

James Gunn po Kosmosie MCU już…

News z ostatniej chwili - James Gunn, twórca Strażników Galaktyki, został zwolniony ze stanowiska reżysera…

Piotr Piskozub
-

[SDCC 2018] Venom bez trzymanki –…

Na Comic-Conie w San Diego wyświetlono nowy zwiastun filmu Venom. Choć materiał nie trafił do…

Michalina Reda
-

James Gunn wydał oświadczenie. Kolejne tweety…

Po wczorajszym zwolnieniu Jamesa Gunna przez Disneya, reżyser postanowił skomentować sytuację osobiście. Wstawia się za…

Adam Siennica
-

[SDCC 2018] Enterprise, akcja i Spock.…

Podczas San Diego Comic-Con odbył się panel 2. sezonu Star Trek: Discovery. Wyjawiono wiele szczegół…

Norbert Zaskórski
-

[SDCC 2018] Bratobójcza walka! Krwawy zwiastun…

Na San Diego Comic-Conie zaprezentowano zapowiedź drugiej części 5. sezonu popularnego serialu stacji HISTORY. Premiera…

-

[SDCC 2018] Tom Ellis o zmianach,…

Na San Diego Comic-Con pojawił się Tom Ellis, aktor odgrywający tytułową rolę w serialu Lucyfer.…

Co o tym sądzisz?