Titans – opisy postaci zdradzają tożsamość kolejnych bohaterów serialu

W sieci pojawiły się opisy postaci z nadchodzącej produkcji o Młodych Tytanach, które pochodzą z etapu castingów do poszczególnych ról. Sugerują one pojawienie się w projekcie znanych komiksowych bohaterów i antagonisty.

Portal That Hashtag Show zamieścił nowe opisy czterech kolejnych postaci z przygotowywanego właśnie serialu Titans opartego na popularnych komiksach wydawnictwa DC Comics. Te informacje zostały zweryfikowane także przez witrynę Omega Underground, która udostępniła kilka taśm z przesłuchań do serialu. Poniżej możecie przeczytać pełne opisy postaci.

  • DANIEL CROSS – mężczyzna, 17-19 lat. Wysportowany, inteligentny, zarozumiały, ale uroczy. Jego życie zmieniło się na zawsze, kiedy wkroczył na kryminalną ścieżkę, znajdując nową, buntowniczą drogę dla swoich umiejętności.
  • JENNIFER ANDREWS – kobieta, 30-40 lat. Dziewczyna z małego miasteczka na środkowym zachodzie, która wyjechała do Hollywood. Jennifer jest wschodzącą gwiazdą. Reprezentuje w pełni amerykańskie, naiwne podejście do jej gry i życia. Próbuje naśladować klasyczne aktorki z lat 40. i 50. grające dziewczyny z sąsiedztwa. Jennifer czuje się jak kobieta żyjąca w nieodpowiednich czasach.
  • CAROLINE – kobieta, 40 lat. Zawsze niewyspana i zmartwiona matka sprawiającej problemy nastolatki. Poszukiwane znane osoby do roli.
  • THE MESSENGER – mężczyzna, 50-60 lat. Otwarty, ciepły i życzliwy człowiek, która nie wydaje się być silny lub złośliwy. Jednak w mgnieniu oka potrafi stać się najbardziej przerażającym mężczyzną.

Według dziennikarskich spekulacji podane wyżej opisy pasują kolejno do Roya Harpera aka Arsenala, Rity Farr aka Elasti-Girl, matki Raven, Angeli Roth aka Arelli oraz Sebastiana Blooda aka Brata Blooda. Niedługo powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat produkcji.

-
-

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: TNT

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
breaking
0 -

To już oficjalne: Disney przejął 21st…

Disney ogłosił już oficjalnie, że przejął większość udziałów w 21st Century Fox. Ta transakcja przyniesie…

Michalina Reda
0 -

Co z kategorią wiekową Deadpoola 2?…

Bob Iger zabrał głos w sprawie nadchodzącego Deadpoola 2. Przypomnijmy, że po przejęciu 20th Century…

Michalina Reda
0 -

Zakup Fox przez Disneya? Simpsonowie przewidzieli…

Simpsonowie znów zaskakują swoją niezwykłą intuicją. Jak się okazuje, o tym, że Disney przejmie Fox,…

Norbert Zaskórski
spoilery
0 -

25 filmów z najlepszymi fabularnymi twistami.…

Jeden z portali internetowych przygotował zestawienie produkcji filmowych z najbardziej szokującymi i najciekawszymi fabularnymi zwrotami…

Michalina Reda
spoilery
0 -

Najgorzej pilnowane spoilery w historii kina

Współcześnie spoilery są nieuniknione - czasem za sprawą internautów, a czasem samych twórców, którzy zdradzają…

Piotr Piskozub
0 -

Deadpool i Cable niczym Bóg i…

W sieci pojawił się nowy plakat filmu Deadpool 2, stylizowany na jedno z najsłynniejszych dzieł…

Co o tym sądzisz?