Przeczytaj w weekend

TNT uzupełnia daty premier w letniej ramówce. Zwiastun „Murder in the First”

Stacja TNT podała dokładne daty premier w letniej ramówce, a także opublikowała pierwszy zwiastun nowego serialu dramatycznego pt. Murder In The First.

Stacja TNT podała dokładne daty premier w letniej ramówce, a także opublikowała pierwszy zwiastun nowego serialu dramatycznego pt. Murder In The First.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Już w poniedziałek, 9 czerwca w ramówce TNT zadebiutuje trzeci sezon Major Crimes, a tuż po nim odbędzie się premiera wspomnianego Murder in the First z Taye Diggs i Kathleen Robertson w rolach głównych.

Piąty sezon Partnerek i trzeci sezon Pułapek umysłu rozpocznie się 17 czerwca. Z kolei 20 czerwca z drugim sezonem powróci "Cold Justice". Druga połowa trzeciego sezonu Dallas emitowana będzie od 18 sierpnia. Z kolei 20 sierpnia poza premierą nowego serialu Legends odbędzie się też premiera czwartej serii Franklin & Bash.

Dla przypomnienia: The Last Ship oraz 4. sezon Wrogiego nieba zadebiutują 22 czerwca.

Poniżej pierwszy zwiastun Murder in the First.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV