Tom Clancy’s Jack Ryan - Noomi Rapace i Michael Kelly o angażu do 2. sezonu

Tom Clancy’s Jack Ryan to serial platformy Amazon inspirowany powieściami Toma Clancy'ego. 2. sezon pojawi się w listopadzie.

Tom Clancy’s Jack Ryan to serial platformy Amazon inspirowany powieściami Toma Clancy'ego. 2. sezon pojawi się w listopadzie.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tom Clancy’s Jack Ryan powróci dopiero w listopadzie, ale wiemy, że do obsady dołączyli Noomi Rapace i Michael Kelly. Podczas New York Comic Con porozmawiali z dziennikarzami EW.com na temat tego, co ich skłoniło do przyjęcia angażu do 2. sezonu.

Michael Kelly tłumaczy, że powodem jest John Krasinski, który gra tytułową rolę. Poznał go kilka temu temu, gdy pracował na planie z jego żoną, Emily Blunt. Gdy dostał informację o propozycji i wiedział, że gra tam Krasiński, przyjął rolę bez wahania.

Okazuje się, że Noomi Rapace przyjęła rolę też z powodu Krasińskiego, którego zaczęła podziwiać za film Ciche miejsce. Gdy kilka miesięcy po obejrzeniu tej produkcji, dostała propozycję spotkania z nim w sprawie 2. sezonu Jacka Ryana, nie wahała się ani chwili.

Tom Clancy's Jack Ryan - premiera w USA odbędzie się 1 listopada.


Już w sprzedaży nowa edycja Polowania na Czerwony Październik, najsłynniejszej powieści Toma Clancy'ego o Jacku Ryanie

null

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV