Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Emily Blunt

Emily Blunt
 • Data urodzenia:

  23 lutego 1983 (36)
 • Miejsce urodzenia:

  Londyn, Anglia, Wielka Brytania
 • Narodowość:

  Brytyjka
 • Wzrost:

  171 cm
 • Zawód:

  Aktorka
 • Stan cywilny:

  Mężatka (od 2010 roku z Johnem Krasinskim)
 • Bio:

  Emily Blunt edukowała się w Ibstock Place School oraz w szkole prywatnej w Roehampton.

  Jej debiutem był występ w musicalu pt.: Bliss w 2002. Jej pierwszą rolą filmową była kreacja Isoldy w produkcji pt.: Boudica. Większą popularność przyniósł jej występ w filmie pt.: Diabeł ubiera się u Prady z 2003 roku, gdzie zagrała postać Emily Chalton, za co otrzymała nominację do Złotego Globu i nagrody BAFTA. Za rolę Tamsin w produkcji Pawła Pawlikowskiego pt.: Lato Miłości otrzymała nominację do nagrody BIFA.

W obsadzie (32)

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV