Menu

Aktualności

Tom Hardy jako Venom! Kultowy wróg Spider-Mana obsadzony!

Sony Pictures ogłasza pierwsze informację o filmie Venom. Będzie to mroczna historia słynnego wroga Spider-Mana.

Tom Hardy podpisał kontrakt na tytułową rolę w filmie Venom, który zostanie wyreżyserowany przez Rubena Fleischera (Zombieland). Według studia aktor podkreślał, że jest wielkim fanem tej postaci. To jego zdjęcie widzimy w tweecie ogłaszającym casting.

Autorami scenariusza są Jeff Pinkner oraz Scott Rosenberg. Zdjęcia mają ruszyć jesienią 2017 roku, a premierę ustalono na 5 października 2018 roku.

Co ciekawe w styczniu 2015 roku przygotowaliśmy zbiorczy tekst, w którym typowaliśmy aktorów do różnych komiksowych ról. Wówczas moim kandydatem do roli Venoma był właśnie Tom Hardy.

Sony podkreśla, że film nie należy do Kinowego Uniwersum Marvela, gdzie występuje Spider-Man grany przez Toma Hollanda. Ma być to całkowicie oddzielna produkcja. Jej bohaterem będzie Eddie Brock (Tom Hardy), który dzięki tajemniczemu symbiontowi zmienia się w potwornego Venoma. Jest to jeden z najpopularniejszych przeciwników Pajączka.

Więcej szczegółów nie ujawniono. Wcześniej mówiono, że miałby być to film dla dorosłych z wysoką kategorią wiekową. Avi Arad, Matt Tolmach i Amy Pascal są producentami.


Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: materiały prasowe
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze