Przeczytaj w weekend

Tom Holland dołączył do Daisy Ridley w obsadzie filmu Chaos Walking

Tom Holland, który przygotowuje się do swojego solowego filmu w roli Spider-Mana zaangażował się w ekranizację młodzieżowego sci-fi.

Tom Holland, który przygotowuje się do swojego solowego filmu w roli Spider-Mana zaangażował się w ekranizację młodzieżowego sci-fi.

Film Chaos Walking powstanie na podstawie prozy Patricka Nessa. W Polsce trylogia nosi tytuł Ruchomy chaos, a za jej wydanie odpowiada wydawnictwo Papierowy Księżyc.

Fabuła skupia się na Toddzie, chłopcu żyjącym w osadzie pełnej mężczyzn. Wszyscy oni słyszą nawzajem swoje myśli, hałas nigdy nie ustaje. Na miesiąc przed swoimi urodzinami, po których Todd zostanie zaliczony do dorosłych, chłopak odkrywa, że został okłamany. Spotyka dziewczynę, która według wszystkiego, co mu powiedziano, nie powinna żyć. Todd musi uciekać.

Czytaj także: Wes Anderson wyreżyserował świąteczny filmik dla marki H&M. Obejrzyj koniecznie!

W roli tajemniczej kobiety już wcześniej obsadzono Daisy Ridley (Star Wars: The Force Awakens). W Todda wcieli się Tom Holland (Spider-Man: Homecoming).

Reżyseruje Doug Liman (Edge of Tomorrow), który zastąpił poprzedniego kandydata – Roberta Zemeckisa. Scenariusz napisał Charlie Kaufman (Anomalisa), a Jamie Linden (Money Monster) wprowadził poprawki.

Zdjęcia do filmu rozpoczną się w przyszłym roku. Całość powstanie dla wytwórni Lionsgate.

Źródło: comingsoon.net / fot. Warner Bros.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV