Repertuar kin Nowość Program TV

Tomasz Karolak i motoryzacja czasów PRLu na kanale Discovery

Tomasz Karolak nakręcił dla kanału Discovery cykl programów o klasycznych polskich samochodach. Już w październiku zobaczymy go za kierownicą Malucha, Syrenki i innych pojazdów sprzed dekad. Aktor zdradził nam to w wywiadzie. Obejrzyj!

Kilka dni temu Tomasz Karolak udzielił naEKRANIE.pl długiego wywiadu wideo w którym wyjawił nam swoje najbliższe plany filmowe i telewizyjne.

Zupełnie nową informacją jest, że ten popularny aktor przygotowuje dla kanału Discovery program o motoryzacji czasów PRL. Seria będzie miała premierę już w październiku tego roku.

Jak opowiedział nam w rozmowie w kolejnych odcinkach m.in. podróżuje Fiatem 126p z przyczepą do Bułgarii, mknie Syrenką po autostradzie z prędkością 60 km/h, próbuje odtworzyć wehikuł Pana Samochodzika, czy koziołkuje wozem terenowym na marokańskiej pustyni. Program ten to polska wersja „Cars that Rock with Brian Johnson”.

Oto materiał wideo w którym sam o tym opowiada. Ponieważ momentami słychać, że podchodzi do tej produkcji bardzo emocjonalnie, kilka wyrazów musieliśmy wypikać:

Całą rozmowę Tomasza Karolaka z redaktorem naczelnym naEKRANIE.pl Kamilem Śmiałkowskim, w której opowiada m.in. o filmie „Klub Włóczykijów”, serialu „Rodzinka.pl” ulubionych książkach z dzieciństwa czy źródłach swych tatuaży opublikujemy jutro.

Źródło: własne / zdjęcie główne: Domino Film/materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – grafiki superbohaterów…

Do sieci trafiły nowe grafiki postaci z filmu Avengers: Koniec gry. Zobaczymy je na materiałach…

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

Code 8 – fragment filmu sci-fi…

Code 8 to pełnometrażowy film science fiction oparty na krótkometrażówce pod tym samym tytułem. Do…

Adam Siennica
-

Shallow po polsku. Zobacz covery piosenki…

Shallow po polsku - naprawdę stworzono covery z tekstem przetłumaczonym na język polski. Czy brzmią…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]