Topielisko. Klątwa La Llorony – film osadzony jest w uniwersum Obecności

Podczas festiwalu SXSW 2019 odbył się pierwszy pokaz filmu Topielisko. Klątwa La Llorony, którego producentem jest James Wan. Mamy potwierdzenie odnośnie powiązania filmu z uniwersum Obecności.

Podczas festiwalu SXSW 2019 odbył się pierwszy pokaz filmu Topielisko. Klątwa La Llorony, którego producentem jest James Wan. Mamy potwierdzenie odnośnie powiązania filmu z uniwersum Obecności.

Fani horrorów Jamesa Wana spekulowali o tym od dłuższego czasu, ale teraz mamy potwierdzenie - The Curse of La Llorona zalicza się do uniwersum The Conjuring.

Podczas festiwalu SXSW przedpremierowo zaprezentowany został film The Curse of La Llorona w reżyserii Michaela Chavesa. Bloody Disgusting podało informacje, że akcja produkcji rozgrywa się w świecie znanym fanom Obecności, ale nawiązania te nie są tak mocne jak w przypadku The Nun i Annabelle. Mocną wskazówkę stanowi tutaj postać Ojca Pereza granego przez Tony'ego Amendoli. W tego samego bohatera wcielał się w serii Annabelle.

Ojciec Perez
źródło: materiały prasowe

Topielisko. Klątwa La Llorony - premiera filmu w Polsce już 10 maja.

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV