Transformers: Ostatni Rycerz – kontynuacja jednak nie powstanie? Producent komentuje

Producent filmów z serii Transformers, Lorenzo di Bonaventura znowu udzielił wywiadu, w którym nieco inaczej niż poprzednio, przedstawił przyszłość franczyzy.

Producent filmów z serii Transformers, Lorenzo di Bonaventura znowu udzielił wywiadu, w którym nieco inaczej niż poprzednio, przedstawił przyszłość franczyzy.

Producent Lorenzo di Bonaventura odpowiedzialny za filmy z serii Transformers zdradził jakiś czas temu, że w przygotowaniu są dwa scenariusze - do sequela Bumblebee oraz kontynuacji Transformers: The Last Knight. Tym ostatnim zaskoczeni byli niemal wszyscy fani, którzy spodziewali się, że będzie to zakończenie serii. Producent udzielił jednak wywiadu portalowi Slash Film i zupełnie inaczej skomentował przyszłość franczyzy.

Bonaventura odniósł się m.in. do kwestii powrotu na stanowisko reżysera Michaela Baya, którego ostatnim projektem na stanowisku reżysera był właśnie film Transformers: The Last Knight.

(...) Michael Bay wyraźnie dał do zrozumienia, że nie chce tego robić. Nie obwiniam go. Spędził dziesięć lat swojego życia, kręcąc te filmy.

Potem producent zapytany został o plany na sequel filmu Transformers: The Last Knight i tworzenie do niego skryptu. Odpowiedział krótko:

Nie.

Przypomnijmy, że ostatnim filmem z serii Transformers był dobrze oceniany Bumblebee w reżyserii Travisa Knighta. Producent podkreślił w wywiadzie, że pracują nad dwoma scenariuszami. Będzie to na pewno kontynuacja Bumblebee oraz drugi projekt, który jak się okazuje, nie będzie sequelem Ostatniego Rycerza.

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV