Twórcy gry Kursk schodzą pod wodę. Zapowiedziano Deep Diving Simulator

Deep Diving Simulator ma być symulatorem, jakiego jeszcze nie było. Czy gra polskiego studia Jujubee odniesie większy sukces od Kurska?

Deep Diving Simulator ma być symulatorem, jakiego jeszcze nie było. Czy gra polskiego studia Jujubee odniesie większy sukces od Kurska?

Studio Jujubee, twórcy gry Kursk, zapowiedzieli swój kolejny projekt. Podobnie jak poprzednia gra, również i ta związana jest z wodą. Deep Diving Simulator ma ukazać się wyłącznie na PC i ma już nawet wstępną datę premiery. Tytuł ma się ukazać w kwietniu przyszłego roku. Jak przekazują sami twórcy, ma to być jeden z najbardziej realistycznych i wciągających symulatorów nurkowania.

Deep Diving Simulator jest symulatorem nurkowania, który ukazuje z czym współczesny nurek musi się zmagać na co dzień. Koncentrując się na autentyczności, odkrywaj niezbadane wody świata ale bacznie obserwuj poziom tlenu i dekompresję. Zbieraj zapomniane relikty, odwiedzaj zatopione statki, odkrywaj nieznane gatunki i bądź nagradzany przez różne instytucje, które zapłacą dobre pieniądze za Twoje odkrycia. Każde zanurzenie daje Ci możliwość odkrycia tajemnic, które wolałyby pozostać na zawsze zapomniane, takie jak zaginione miasto Atlantydy.

Źródło: store.steampowered.com / fot. Jujubee

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV