Przeczytaj w weekend

Twórcy The Elder Scrolls Online zamierzają stworzyć nową grę AAA

Szef studia ujawnia, że mają oni plany na stworzenie zupełnie nowej produkcji. W pierwszej kolejności chcą jednak nadal rozwijać The Elder Scrolls Online.

Szef studia ujawnia, że mają oni plany na stworzenie zupełnie nowej produkcji. W pierwszej kolejności chcą jednak nadal rozwijać The Elder Scrolls Online.

The Elder Scrolls Online to popularna gra MMORPG z akcją osadzoną w uniwersum znanym z serii gier RPG. Tytuł ten zadebiutował w 2014 roku i z początku spotkał się z umiarkowanie pozytywnym przyjęciem ze strony graczy. Deweloperzy z ZeniMax Online Studios jednak intensywnie pracowali nad dalszym rozwojem swojej produkcji. Szybko wyeliminowali oni najbardziej irytujące błędy, a także nadal wzbogacają ten tytuł o nową zawartość.

Okazuje się jednak, że ZeniMax Online Studios pracuje także nad inną, zupełnie nową produkcją. Wiemy o tym dzięki wywiadowi, którego Matt Firor, szef studia, udzielił dla Official Xbox Magazine. Wprost mówi on, że studio szykuje się do prac nad nowym tytułem.

Niewiele osób to wyłapało, ale jeśli spojrzycie na naszą stronę z ofertami pracy, to zobaczycie, że poszukujemy osób do prac nad silnikiem dla nowej gry AAA. 

Najprawdopodobniej jednak na nową grę przyjdzie nam trochę poczekać - w pierwszej kolejności twórcy zamierzają nadal rozwijać The Elder Scrolls Online.

Więc tak, mamy pomysły, ale jesteśmy zobowiązani rozwijać TESO tak długo, jak będzie trzeba - dodaje Firor. 

Źródło: comicbook.com / fot. Bethesda

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV