Ultra Game Boy nową konsolą przenośną. Premiera latem

Wygląda jak ten kultowy Game Boy od Nintendo, ale to nie jest ta konsola, chociaż Ultra Game Boy ma z nią bardzo wiele wspólnego.

Wygląda jak ten kultowy Game Boy od Nintendo, ale to nie jest ta konsola, chociaż Ultra Game Boy ma z nią bardzo wiele wspólnego.

Michał Czubak

Michał Czubak

Tagi:  Ultra Game Boy 

Identyczne rozmiary i podobny wygląd ale inny producent i zbliżona nazwa. Poznajcie nową kieszonsolkę Ultra Game Boy amerykańskiej firmy Hyperkin. Sprzęt zaprezentowano na targach CES 2018, a jego premiera ma mieć miejsce na tegoroczne lato. Konsolka nie jest jak NES czy NES Classic Edition, w których gry znajdują się już w pamięci urządzenia. Tutaj trzeba będzie trzeba posiadać oryginalne kartridże, żeby móc grać.

Sprzęt ma być zbliżony od oryginału, ale zawierać będzie także bardziej współczesne funkcje, jak możliwość podkręcania jasności ekranu LCD, port ładowania USB-C, baterię pozwalającą na nieprzerwaną sześciogodzinną grę oraz głośniki stereofoniczne.

Cena urządzenia ma oscylować w okolicach 100 dolarów.

Źródło: businessinsider.com / fot. gizmodo

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV