Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement

 

Umowa Disneya i Foxa przekreśli film X-Force? Są nowe informacje

Ryan Reynolds zabrał głos na temat powstania filmu o X-Force, a także jak na całą sprawę wpłynie przejęcie Foxa przez Disneya.

W sieci od dawna spekuluje się o powstaniu filmu o X-Force, grupie bohaterów, do której należy m.in. Pyskaty Najemnik. Choć wątek drużyny został podjęty w produkcji Deadpool 2, na podstawie wypowiedzi twórców mogliśmy zakładać, że doczekamy się samodzielnego obrazu. Nie jest do końca jasne, jak na tę kwestię wpłynie fakt przejęcia studia 20th Century Fox przez Disneya – do wszystkich tych aspektów odniósł się teraz Ryan Reynolds:

Jest pomysł na historię, z którego wszyscy są zadowoleni, ale nie mamy jeszcze scenariusza. Na to trzeba poczekać. (…) Mamy tu doskonałą okazję na to, aby odejść od narracji ukazanej przez pryzmat Deadpoola – na samym początku będzie on tylko członkiem większej grupy, co może być trudne dla takiej postaci jak Wade Wilson. (…) W tym momencie – może to złudzenie, a może jestem nieco naiwny – wszystko w Foxie jest po staremu. Mam nadzieję, że ktokolwiek przejmie studio – Disney, Comcast czy cholerny MySpace, pozwoli mu zachować swoją własną tożsamość. Wydaje mi się, że niewiele się zmieni, ale bądźmy szczerzy: na tę chwilę nic nie wiemy na pewno.

Z kolei scenarzyści filmów o Pyskatym Najemniku, Paul Wernick i Rhett Reese, wychodzą z założenia, że zamiast Deadpoola 3 powinniśmy spodziewać się raczej produkcji o X-Force – fundamenty pod taki obrót spraw mają kłaść finałowe sekwencje Deadpoola 2.

spoilery
-
-

Deadpool 2 wejdzie na ekrany kin 18 maja. Od dziś w naszym kraju będą wyświetlane pokazy przedpremierowe.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

 

 

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
-

Władca Pierścieni – kiedy będzie toczyć…

Na Twitterze w momencie ogłoszenia powstania serialu Władca Pierścieni, Amazon uruchomił profil The Lord of…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Harley Quinn pojawi się jednak w…

Wcześniejsze plotki mówiły, że postać Harley Quinn opuści Legion samobójców i skupi się na nowej…

Michał Kujawiński
-

Aktor znany z roli Adolfa Hitlera…

W piątek zmarł Bruno Ganz, znakomity szwajcarski aktor. Nie podano przyczyny śmierci aktora.

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Królestwo zwierząt – teaser zapowiada 4.…

Królestwo zwierząt to serial stacji TNT o rodzinie przestępców. Teaser pokazuje pierwsze sceny z 4.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]