Przeczytaj w weekend

UPFRONTY 2014: ABC anuluje pięć seriali komediowych [AKTUAL.]

Stacja ABC pozbywa się z ramówki kolejnych seriali. Tym razem anulowanych zostało produkcji komediowe.

Stacja ABC pozbywa się z ramówki kolejnych seriali. Tym razem anulowanych zostało produkcji komediowe.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Tagi:  upfronty 2014 

Jesienią z nowymi odcinkami nie powrócą: Trophy Wife, Super Fun Night i Mixology, czyli trzy nowe seriale z sezonu 2013/14. ABC anulowała również komedię The Neighbors, która emitowana była przez dwa sezony oraz Suburgatory (łącznie trzy sezony emisji).

Wciąż niejasny jest los takich seriali jak: Last Man Standing i Nashville.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV