UPFRONTY 2014: NBC zamawia na sezon komedię z Cristin Milioti w roli głównej

Stacja NBC zamówiła na sezon 2014/15 komedię romantyczną pt. A to Z, w której główne role zagrają: Cristin Milioti (How i Met Your Mother) oraz Ben Feldman (Mad Men).

Stacja NBC zamówiła na sezon 2014/15 komedię romantyczną pt. A to Z, w której główne role zagrają: Cristin Milioti (How i Met Your Mother) oraz Ben Feldman (Mad Men).

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Tagi:  upfronty 2014 

Twórcami A to Z są Rashida Jones i Will McCormack. Ich projekt to jednocześnie drugi (po Marry Me) serial komediowy zamówiony przez NBC na sezon 2014/15. Fabuła serialu skupiać się będzie na firmie zajmującej się organizowaniem randek przez internet. Celem twórców jest pokazanie zasady związków miłosnych od A do Z.

Głównymi bohaterami będą Andrew (Feldman) i Zelda (Milioti). Widzowie będą śledzić ich losy od momentu poznania, aż do rozstania się. Jednocześnie serial będzie starał się odpowiedzieć na pytanie: czy w miłości istnieje coś takiego jak przeznaczenie?

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV