UPFRONTY 2014: NBC zamawia trzeci sezon „Hannibala” oraz kontynuuje „About A Boy”

Niedawno na łamach Hatak.pl pisaliśmy, że Bryan Fuller jest pewny przyszłości serialu Hannibal. Dziś jego słowa potwierdza stacja NBC, która zamawia trzeci sezon produkcji.

Niedawno na łamach Hatak.pl pisaliśmy, że Bryan Fuller jest pewny przyszłości serialu Hannibal. Dziś jego słowa potwierdza stacja NBC, która zamawia trzeci sezon produkcji.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Tagi:  upfronty 2014 

Na emisję w drugim sezonie czekają jeszcze trzy odcinki Hannibala. Produkcja osiąga średnią widownię w granicach 3,60 mln (1.4). Co istotne, jest to nieco wyższa widownia, niż przed rokiem podczas emisji pierwszej serii. Dzięki widowni oglądającej serial z pomocą nagrywarek DVR, widownia Hannibala podskakuje o około 72 procent.

Trzeci sezon, podobnie jak drugi będzie składał się z 13. odcinków. Emisja prawdopodobnie wiosną 2015 roku.

[AKTUALIZACJA] Stacja NBC zamówiła również drugi sezon komedii About A Boy, która w ramówce zadebiutowała kilka tygodni temu.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV