Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 zapowiedziane. Zobacz zwiastun gry

Długo wyczekiwana kontynuacja znakomitego mrocznego RPG, gra Vampire: The Masquerade: Bloodlines 2 została oficjalnie zapowiedziana. Premiera w 2020 roku.

Długo wyczekiwana kontynuacja znakomitego mrocznego RPG, gra Vampire: The Masquerade: Bloodlines 2 została oficjalnie zapowiedziana. Premiera w 2020 roku.

Sequel świetnej wampirzej gry RPG powróci na PC i konsolach na początku przyszłego roku. Paradox wspólnie z Hardsuit Labs, oficjalnie zapowiedziały nadejście gry Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 w trakcie GDC 2019. Zapowiedzi towarzyszy zwiastun wprowadzający do opowieści, który możecie obejrzeć poniżej. Za jego stworzenie odpowiada polskie Platige Image.

Opowieść, której będziemy świadkiem w grze, rozpoczyna się od powstania, w którym gracze będą musieli zawrzeć wampirze sojusze w niespokojnym politycznie świecie. Akcja gry osadzona jest we współczesnym Seattle. Scenariusz Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 wyszedł spod ręki Briana Mitsoda, projektanta narracji w Vampire: The Masquerade – Bloodlines.

Naszym celem było kontynuowanie motywów, które sprawiły, że Bloodlines jest wyjątkowy - szczególnie jego mroczny ton, atmosfera oraz humor - i myślę, że fani oryginału pokochają to, co robimy z Bloodlines 2 - powiedział Mitsoda.

Źródło: vg247.com / fot. Hardsuit Labs

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV