Vampyr i Call of Cthulhu ze wstępnymi datami premier

Wygląda na to, że zanim zagramy w te ciekawie zapowiadające się produkcje będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość. Obie gry mają ukazać się w 2017 r.

Wygląda na to, że zanim zagramy w te ciekawie zapowiadające się produkcje będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość. Obie gry mają ukazać się w 2017 r.

Michał Czubak

Michał Czubak

Focus Home Interactive, wydawca gier Call of Cthulhu oraz Vampyr nie ma zbyt dobrych informacji dla graczy, którzy czekają na te tytuły. Co prawda obie gry ukażą się w tym roku, ale nieprędko. Cierpliwość jest wskazana.

Czytaj także: PlayStation 4 pozwoli na obsługę dysków zewnętrznych i własne tapety

Wstępnie przyjęte przez wydawcę daty premiery mówią o 4. kwartale tego roku. Oczywiście przy założeniu, że produkcja obu gier będzie przebiegała bez przeszkód. Tego jednak nie możemy być pewni. Nie można wykluczyć również, że Vampyr lub Call of Cthulhu zostaną przesunięte na rok przyszły z innych powodów, niż developing.

Źródło: Focus Home Interactive / fot. Focus Home Interactive

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV