Przeczytaj w weekend

Call of Cthulhu z fragmentem rozgrywki w nowym zwiastunie

Detektywistyczny RPG pod tytułem Call of Cthulhu z każdym kolejnym zwiastunem wygląda coraz lepiej. Obejrzyj ten najnowszy przygotowany na targi E3 2017.

Detektywistyczny RPG pod tytułem Call of Cthulhu z każdym kolejnym zwiastunem wygląda coraz lepiej. Obejrzyj ten najnowszy przygotowany na targi E3 2017.

Michał Czubak

Michał Czubak

Lovecraft pełną gębą. Tymi słowami można w skrócie podsumować najnowszy materiał z Call of Cthulhu, który zaprezentowano z okazji E3. Wideo pokazuje tajemniczy i mroczny świat, w jakim rozgrywać się będzie akcja tej detektywistycznej gry z elementami RPG.

Czytaj także: Przed Beyond Good and Evil 2 jeszcze długa droga

Akcja nadchodzącej produkcji rozgrywa się na wyspie Darkwater, gdzie nie brakuje dziwnych i niedających się logicznie wytłumaczyć zdarzeń.  Głównym bohaterem gry jest Edward Pierce, prywatny detektyw, który przyjmuje zlecenie wyjaśnienia zagadki tajemniczego zniknięcia pewnej kobiety.

Call of Cthulhu nie stanowi adaptacji twórczości Lovecrafta, lecz papierowego RPG od firmy Chaosium Inc. Dokładna data premiery gry nie jest znana. Wiadomo, że gra zmierza na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Jej premiera najprawdopodobniej jeszcze w tym roku.

 

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV