Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Godzinna rozgrywka z mrocznego horroru Call of Cthulhu

Wideo nie pochodzi z finalnej wersji gry, a jedynie z bety, ale pozwala nam spojrzeć na mechanikę rozgrywki, z jaką zetkniemy się w Call of Cthulhu.

Wideo nie pochodzi z finalnej wersji gry, a jedynie z bety, ale pozwala nam spojrzeć na mechanikę rozgrywki, z jaką zetkniemy się w Call of Cthulhu.

Michał Czubak

Michał Czubak

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

W serwisie YouTube pojawiło się godzinne nagranie wideo przedstawiające początek z nadchodzącej produkcji Call of Cthulhu, która zadebiutuje na rynku pod koniec października. Wideo pochodzi z fazy beta gry, ale nie mamy informacji, kiedy dokładnie zarejestrowano ten materiał. Z uwagi na charakter wideo, może ono stanowić potencjalny spoiler dla osób, które są zainteresowane produkcją, zatem oglądacie na własną odpowiedzialność.

W Call of Cthulhu gracze wcielają się w postać Edwarda Pierce'a, prywatnego detektywa, który przyjmuje zlecenie wyjaśnienia zagadki tajemniczego zniknięcia pewnej kobiety. W tym celu bohater udaje się na wyspę Darkwater, gdzie nie brakuje dziwnych i niedających się logicznie wytłumaczyć zdarzeń.

Źródło: youtube.com / fot. Cyanide

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV