W Avengers: Endgame pokazała potworną moc. Kapitan Marvel - zdjęcia figurki

Nowa figurka z filmu Avengers: Endgame pokazuje nam wzbijającą się w niebo Kapitan Marvel - przedmiot wchodzi w skład większej serii.

Nowa figurka z filmu Avengers: Endgame pokazuje nam wzbijającą się w niebo Kapitan Marvel - przedmiot wchodzi w skład większej serii.

Fani MCU doskonale pamiętają moment z Avengers: Endgame, w którym cała armia Thanosa rezygnuje z ostrzału pola bitwy z Mścicielami i ich sojusznikami i kieruje swoje działa w stronę nadlatującej z kosmosu Kapitan Marvel - ta przebija się przez jeden ze statków Szalonego Tytana, wchodząc w niego jak nóż w masło. Bohaterka okazała potęgę wzorowaną na komiksowej Binary; ta potworna moc z całą pewnością zmieniła układ sił w całym starciu. Teraz zaś do sieci trafiły zdjęcia figurki pokazującej heroinę w jej odświeżonym wydaniu, z krótkimi włosami i nowym strojem. 

Wykonany w skali 1:10 przedmiot wchodzi w skład całej serii przedstawiającej herosów w trakcie bitwy z Thanosem. Waży on nieco ponad 0,2 kg i został wykonany z mieszaniny tworzywa sztucznego i kamienia. Jest też ręcznie malowany, a jego cena kształtuje się na poziomie 129,99 USD. Choć można go już zamawiać w ramach przedsprzedaży, na rynku w limitowanej wersji znajdzie się dopiero w ostatnim kwartale obecnego roku. Zobaczcie zdjęcia:

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Iron Studios/Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV