W F.I.S.T. wcielimy się w królika z mechaniczną pięścią. Oto zwiastun gry

F.I.S.T. zaoferuje nietypowego bohatera, a także klimatyczne miasto, które będziemy mogli zwiedzać w poszukiwaniu sekretów.

F.I.S.T. zaoferuje nietypowego bohatera, a także klimatyczne miasto, które będziemy mogli zwiedzać w poszukiwaniu sekretów.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  F.I.S.T. 

Sony Interactive Entertainment Shanghai oraz TiGames ujawnili swój nowy projekt. Gra zatytułowana będzie F.I.S.T. i pozwoli graczom na wcielenie się w królika, na którego plecach znajduje się duże, mechaniczne ramię, które bohater może kontrolować. Twórcy określają nadchodzącą produkcję jako metroidvanię w klimatach dieselpunk.

W F.I.S.T. zwiedzimy rozbudowany świat i zmierzymy się z armią robotów. Lokacje mają być obszerne i znajdziemy w nich zarówno sojuszników, wrogów, jak i bronie, przedmioty i pourywane sekrety.

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun oraz screeny z F.I.S.T..

Źródło: gematsu.com / fot. Sony Interactive Entertainment Shanghai

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV