W grze Spider-Man założy stroje, jakich większość z Was nie widziała. Zobacz kostiumy

Zwiastuny i prasowa prezentacja gry Marvel's Spider-Man dała nam wskazówki, co do tego, w jakich kombinezonach zobaczymy głównego bohatera.

Zwiastuny i prasowa prezentacja gry Marvel's Spider-Man dała nam wskazówki, co do tego, w jakich kombinezonach zobaczymy głównego bohatera.

W grze Marvel's Spider-Man od Insomniac Games, Pajączek będzie miał kilkadziesiąt strojów do wyboru. Nie wiemy, jak wszystkie w grze będą wyglądały, ale mamy wgląd na komiksowe i filmowe pierwowzory. Dzięki prezentacji gry (nasze wrażenia - tutaj) możemy się bliżej zapoznać z tym, w co Parker się ubierze, kiedy będzie bujał się nad ulicami Nowego Jorku.

Ku zadowoleniu wszystkich, w grze obecny będzie klasyczny kombinezon Pająka, i jak się okazuje, zdobywamy go już  na początku przygody. Co poza tym? Jak się okazuje, w produkcji studia Insomniac Games będzie 25 rodzajów kombinezonów Spider-Mana, pośród nich takie, jak: Spider-Man Noir, Secret War, Scarlet Spider Hoodie Version, Spider-Armor Mark II, kombinezony z filmu Spider-Man: Homecoming (zarówno ten domowy, jak i właściwy), Spider-Man 2099, Velocity Suit i wiele wiele innych, których nie udało się jeszcze rozszyfrować.

Twórcy mają spore pole do popisu, bo oprócz tych stworzonych na potrzeby gry - jak kombinezon, który widzimy w większości materiałów - jest wiele innych, które pojawiły się na kartach komiksów i w filmach.

Źródło: usgamer.net / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV