Repertuar kin Nowość Program TV

W przyszłym roku kupimy zwijane telewizory od LG

W sieci pojawiły się kolejne przecieki na temat zwijanych OLED-ów od LG. Według najnowszych informacji nie tylko będą główną atrakcją targów CES, podobno produkt jest gotowy, aby trafić na półki sklepowe.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

W zeszłym miesiącu dziennikarze serwisu Engadget poinformowali swoich czytelników o tym, że dotarli do dokumentów opisujących konsumencką wersję zwijanego telewizora OLED. Spekulowano, że firma po raz kolejny zaprezentuje sprzęt na targach CES, tym razem w roli głównej atrakcji swojego stanowiska. Plotki o domniemanej rychłej premierze tego urządzenia potwierdzają kolejne źródła. Jeśli przecieki okażą się prawdziwe, już za kilka miesięcy będziemy mogli kupić telewizor, który można zwinąć.

Tym razem do przecieków dotarli dziennikarze serwisu Bloomberg. Według ich informatora LG planuje wypuścić do sprzedaży zwijanego OLED-a o przekątnej 65″. Matryca będzie zamknięta w pudle z elektroniką, a wysuniemy ją i uruchomimy jednym stuknięciem w panel kontrolny. Zupełnie tak, jakbyśmy rozwijali rolety antywłamaniowe albo drzwi do garażu.

Koreańczycy od dłuższego czasu eksperymentują z technologią, która pozwoli na tworzenie tego typu urządzeń. Pierwszym krokiem na drodze do urzeczywistnienia wizji zwijanych telewizorów było wypuszczenie OLED-ów z serii W, z matrycą tak cienką, że można było przykleić ją do ściany. Stworzenie elastycznej matrycy było tylko kwestią czasu i wszystko wskazuje na to, że projektantom LG w końcu udało się dopiąć swego. Futurystyczne telewizory, które zaprezentowano na początku roku podczas targów CES, wkrótce trafią do klientów. A wraz z nimi zadebiutują prawdopodobnie smartfony z elastycznym wyświetlaczem.

-
weekend
-

Dziennikarze Bloomberga zwrócili się do LG z prośbą o skomentowanie tych przecieków, niestety nie doczekali się żadnej  odpowiedzi. Nie pozostaje nam zatem nic innego jak tylko poczekać do przyszłorocznych targów CES w Las Vegas, kiedy firma prawdopodobnie zaprezentuje te nietypowe telewizory.

Źródło: bloomberg.com / Zdjęcie: LG
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry to walka o…

Do sieci wyciekły nowe materiały promujące film Avengers: Koniec gry - mamy na nich okazję…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Norbert Zaskórski
Plotka
-

Dragon Ball Super – kiedy powróci…

W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje na temat kontynuacji serialu Dragon Ball Super.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.